Nano-impregnace na autosedačky, čalounění a střechy kabrioletů - LTProtectPlus

Nano impregnace na sedačky, čalounění

Vysoce funkční impregnace textilních materiálů na bázi nanopolymerů. Ochrání v interiéru i exteriéru Vašeho vozu veškeré textilní materiály - střechy kabrioletů, sedačky a čalounění z textilu i alcantary. Dodá těmto materiálům hydrofobní funkci a odolnost vůči ušpinění.

Impregnace LTProtectPlus chrání textilní materiály před blednutím a degradací vlivem UV záření.

Autosedačky jsou exponovaným místem pro znečištení a trvalé poškození od mastnot, tekutin, bláta, aj. nečistot. Tyto skvrny se na neošetřeném povrchu špatně odstraňují a bývají tak odolné, že občas dojde ke znehodnocení potahu.

Nanotechnologická impregnace Nanobala na textil dokáže těmto problémům velmi účinně předcházet.

Nanesením impregnace LTProtectPlus se autopotah stane voděodolným a zároveň odpudivým vůči špíně a tekutým nečistotám, jako je káva, colové nápoje, červené víno, kečup. Sřecha kabrioletu bude odpuzovat blátivou břečku při nepříznivém počasí.

Ošetřené textilní sedačky jsou touto impregnací chráněny i před degradujícím UV zářením.

Neztrácejí svoji barevnost ani pevnost působením slunečních paprsků.

Impregnováním získávají autosedačky a střechy kabrioletů odolnost proti otěru a chemickým přípravkům - solím, kyselinám a zásadám do pH 13.

Další předností nanotechnologické impregnace je neměnnost povrchu po ošetření - autopotah zůstává prodyšný a paropropustný.

Z ošetřených sedadel lze snadno odstranit i ulpěné nečistoty a to jen čistou vodou bez čistícího prostředku - nano vrstva zabraňuje proniknutí pevných nečistot do materiálu.

Impregnace na autosedačky LTProtectPlus se aplikuje jednoduše nástřikem na povrch materiálu a poté se nechá volně zaschnout.

Výhody impregnace na textil LTProtectPlus

  • Odolnost sedaček a střech kabrioletů před špínou a znečištěním
  • Ochrana před blednutím a degradací UV zářením
  • Prodlužuje životnost všech textilních materiálů
  • Snadná údržba sedaček
  • Odolonost vůči solím, chemikáliím
  • Snižuje náklady na údržbu interiéru vozidla

Balení LTProtectPlus

Lahev 500ml s postřikovačem

Návod k použití

Pracujte ve větraných prostorách nebo venku při teplotě do +30°. Vyvarujte se aplikace na přímém slunci na rozpálený povrch! - hořlavá kapalina. Nevdechujte aerosol, používejte ochranné pomůcky pro oči a dýchací cesty (respirátor).

Aplikujte při pokojové teplotě ( od +5°C do +30°C ). Na očištěný suchý povrch materiálu naneste ze vzdálenosti cca 20 – 30 cm pomocí rozprašovače tenkou souvislou vrstvu nano impregnace LTProtectPlus. Nechte schnout 24 hodin za běžné pokojové teploty ( při teplotě do +40°C ). Tato doba je nutná pro zformování ochranné nanovrstvy.