Car Cleaner - Čistič exteriéru a interiéru auta

Čistič a odmašťovač hladkých povrchů

Vynikající čistič a odstraňovač špíny a mastnoty všech hladkých povrchů v exteriéru i interiéru vašeho vozu. Je vhodný pro čištění plastů, skla, gumy, kovů, LCD displejů i laku vozidla. Je určen pro aktivaci nanesené keramické nano ochrany a obnovení její samočistící funkce.

Car Cleaner je určen k čištění a odstranění špíny, mastnot a nečistot nesavých a neporézních povrchů.

Je vysoce účinný pro odstranění ptačího trusu, nalepeného hmyzu, pryskyřice ze stromů, také samolepek, starých vosků a leštěnek z povrchu laku.

Je určen také pro čištění palubní desky, výplně dveří nebo LCD displejů.

Vynikajících účinků dosahuje při odstraňování mastnoty na laku či autoskle ošetřeném nano ochranou.

Mastnota způsobuje dočasné omezení hydrofobního účinku a CarCleaner je nejefektivnějším řešením pro znovu nastartování samočistící funkce.

CarCleaner je vhodný i pro odmaštění impregnovaných plastových a kovových povrchů v interiéru, i polykarbonátových krytů předních a zadních světlometů.

Bez námahy udržuje Váš vůz stále čistý.

Výhody Car Cleaner

  • Čistí a odmašťuje bez použití vody
  • Je vhodný na všechny hladké povrchy v exteriéru i interiéru
  • Odstraňuje ulpěný hmyz, ptačí trus, mízu, vosk
  • Nezanechává film na povrchu
  • Odstraňuje antistatický náboj
  • Čistí beze šmouh i skla a displeje

Balení

Lahvička 100ml s postřikovačem

Návod k použití

Pracujte ve větraných prostorách nebo venku při teplotě do +30°. Vyvarujte se aplikace na přímém slunci na rozpálený povrch! - hořlavá kapalina. Nevdechujte aerosol, používejte ochranné pomůcky pro oči a dýchací cesty (respirátor).

Protřepejte lahvičku. Nejprve vyzkoušejte Car Cleaner na malém skrytém místě. Stříkněte malé množství na chladný čištěný povrch. Nechte několik vteřin působit a poté setřete textilií z mikrovlákna. Vyleštěte do sucha. Čistěte povrch pouze lehkým tlakem. Podle potřeby opakujte proces do úplného vyčištění.